CHVALČOV – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – PODZIMNÍ ČAROVÁNÍ

Pro děti navštěvující 1. stupeň ZŠ, případně předškoláky, jsme připravili v době podzimních prázdnin příměstský tábor.

Děti se mohou těšit na pestrý program se spoustou zábavy, zážitků a také na setkání s novými či známými kamarády. Na táboře si děti vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak bystré mají hlavy a jak šikovné mají ruce.

Program zahrnuje sportovní i zážitkové hry, kvízy, výtvarné aktivity, soutěže a vycházky do okolí. Díky pestrému programu si děti užijí spoustu zábavy a odnesou si spoustu zážitků.

Děti budou přebírány od rodičů v čase od 6.00 do 8.00 hodin v prostorech KCR DOMINO Chvalčov, Školní 472. Rodiče si mohou děti vyzvedávat v čase od 16.00 do 18.00 hodin.

Pro děti je zajištěno stravování (dopolední svačina, oběd i odpolední svačina), pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostor a energií, materiál, nadstandardní pojištění.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí.

Cena: 400,- Kč

Potřebné dokumenty k přihlášení na příměstský tábor:

– přihláška (připravujeme)

Přihlášku najdete na našich webových stránkách

– Písemná smlouva o poskytování služby

Po předložení (zaslání) požadovaných dokumentů (přihláška a vazba na trh práce obou rodičů), se dohodneme na podpisu smlouvy.

Bližší informace vám rádi poskytneme na telefonu 733 734 371 nebo na emailu info@idomino.eu

Více informací o zapojení do projektu, kontakty a také tiskopisy pro vytištění, najdete na našich webových stránkách www.idomino.eu – záložka Úvodní stránka – vlevo dole – Dětský klub a příměstské tábory ve Chvalčově

OBJEDNAT