Aktuality


27

Tábory 2023

Ahoj kamarádi!!!

Už máte plány na léto? Neváhejte a přijďte s námi zažít nová dobrodružství, navázat nová přátelství nebo shledat se se starými kamarády.

V záložce Tábory 2023 vám přinášíme nabídku. Tak ahoj v létě!

02

Jarní tábory

A H O J    K A M A R Á D I  !!!

Sotva skončily vánoční prázdniny, máme tu pololetní a už už se blíží jarní prázdniny. Léto je sice daleko, ale příměstský tábor si můžeme užít i o jarních prázdninách! Připravili jsme pro vás pestrý program, abyste si užili spoustu zábavy a legrace. Tak neváhejte a přidejte se k nám!

PS: na letních dobrodružstvích pracujeme! 🙂

22

PF 2023

06

NABÍDKA AKTIVIT PRO RODINY S DĚTMI A DĚTI školní rok 2022/2023

01

Poděkování za tábory

Vážení rodiče, vážení pěstouni a milé děti,

za celou organizaci DOMINO vám patří veliké „DĚKUJEME.“ Za příjemnou spolupráci, podporu a „půjčení“ vašich milých a hodných dětí, se kterými jsme si společně užili báječné léto a vytvořili nové zážitky. Obrovské poděkování patří i našim novým malým kamarádům, kdyby totiž nebylo právě jich, tak naše práce nemá žádný smysl. Odměnou nám byla právě jejich radost a smích.

Na závěr bychom vám chtěli popřát hezký začátek podzimu. Doufáme, že jste si léto užili bez zbytečných komplikací a že pro děti není nástup do školy moc náročný.
Budeme moc rádi, když budete sledovat náš web, kde začátkem roku 2023 zveřejníme nabídky letních táborů na rok 2023.

Moc rádi vás opět uvidíme, abychom spolu mohli prožít další radostné léto.

Váš tým DOMINO

30

SBÍRKA POTŘEB PRO NEJMENŠÍ

Vážení příznivci organizace DOMINO, 
 
dovolujeme si vás oslovit s prosbou o zapojení se do sbírky potřeb pro nejmenší. Naši pracovníci v rámci psychosociální podpory a pomoci pojedou na Slovensko, do místa podpory pro uprchlíky, kde darované věci osobně předají těm nejpotřebnějším.
 
Více informací získáte z přiloženého letáčku.
 
Děkujeme za vaši pomoc a podporu.
18

POZOR, POZOR!!! TÁBORY 2022 vyvěšeny!

A H O J    K A M A R Á D I  !!!

Už víte, kam vyrazit, abyste si užili pořádné letní dobrodružství? Letos v létě dáváme dohromady výpravu pro děti, které rády objevují nové zážitky či přátele. A pokud se trochu stydíte, nevadí. Náš pestrý program uvítá každého! Budeme luštit, hádat, soutěžit, kreslit, malovat, vařit….. a také pořádně provětráme každé hřiště v okolí. Nakonec ta nejdůležitější věc, užijeme si u toho spoustu zábavy. Tak nečekej a přidej se k nám! Zobrazit tábory…

17

Příměstský tábor ve Chvalčově – JARNÍ RADOVÁNKY, aneb týden plný zábavy

21

PF 2022

08

Nabídka kroužků pro naše mravenečky