Proběhl další aktivizačně vzdělávací pobyt

Ve dnech 4. – 6. 12. 2015 proběhl další aktivizačně vzdělávací pobyt pro náhradní rodiče. Tentokrát za námi do Hotelu Jelenovská přišel i Mikuláš!

Pro náhradní rodiče byly připraveny přednášky, workshopy a besedy na témata, která jsou jim blízká a která jim usnadní další péči o svěřené děti. Ve společném životě se často dostanou do situací, které jsou obtížně řešitelné, a proto přivítají pomocnou ruku z řad odborníků. Děti šly tentokrát po stopách sněžného muže, který jim přichystal různé nástrahy ve formě úkolů, rébusů a her. Nechyběla ani vánoční dílnička, která sklidila velký úspěch u všech. Na závěr pobytu jsme společně vystopovali sněžného muže, ze kterého se vyklubal Mikuláš a protože čert nikdy nespí, tak přišel i čert a samozřejmě ho hlídal anděl. Tento tým měl ve svém čertovském pytli nejen různé vtipné úkoly pro všechny rodiny, ale hlavně dárečky jak pro děti, tak i pro dospělé.

Celý pobyt se nesl v duchu příjemné předvánoční atmosféry, která byla hlavně díky všem skvělým lidem, kteří se tohoto vzdělávacího víkendu zúčastnili.