Zážitkové výlety

LEGOLAND

Srdečně Vás zveme do velkého zábavného parku!

Výlet je určený pro samotné děti od 7 let i rodiny s dětmi.

Zábavný park LEGOLAND v Německu nabízí spoustu úžasných atrakcí určených nejenom pro děti, ale i pro dospělé. Park se dělí na Miniland, Město rytířů, LEGO X-TREME. Země dobrodružství a LEGO City. Můžete si udělat řidičský Lego-průkaz, rýžovat zlato, projet Safari tour jeepem, zahrát si na archeology v dunách písku nebo navštívit Lego fabriku, kde každý obdrží kostičku právě vyrobeného lega. Nechybí horské dráhy, jízdy na vlnách, projížďky vláčkem kolem parku či návštěva otáčející se rozhledny. K dispozici jsou dětské kočárky, které si zde můžete na celý den zapůjčit. Přímo u vchodu najdete největší LEGO obchod na světě. Spousta dalších překvapení na Vás čeká až v Legolandu….

PROGRAM:

13. 7. 2019– Odjezd v nočních hodinách z ČR (odjezdová místa: Šumperk, Nový Jičín, Olomouc, Uherské Hradiště, Otrokovice, Zlín).

14. 7. 2019– Celodenní pobyt v parku Legoland Deutschland. Zde vás čeká skvělá zábava na více jak padesáti atrakcích. Užijete si různá akrobatická představení. 4D kino apod. V areálu se nachází i restaurace, fast-foody a obchody se suvenýry. V ceně je zahrnut rychlý oběd formou fast-food menu přímo v areálu Legolandu. Ve večerních hodinách odjezd směr ČR.

15. 7. 2019– Návrat do ČR je v brzkých ranních hodinách.

ODJEZDOVÁ MÍSTA:Šumperk, Nový Jičín, Olomouc, Uherské Hradiště, Otrokovice, Zlín

TERMÍN:13. 7. – 15. 7. 2019

CENA: 2.100,- Kč/osoba

Výlet se uskuteční pouze v případě minimálního počtu 40 osob.

CENA JE KONEČNÁ A ZAHRNUJE:

  • Dopravu zájezdovým autobusem
  • Služby českého průvodce
  • Vstupné do zábavného parku Legoland (zahrnuje vstupy na atrakce)
  • 1x oběd formou fast-food menu
  • Základní cestovní pojištění

Pro děti cestující samotné je pedagogický dozor zajištěn!

OBJEDNAT