Tábor u Středozemního moře v Itálii

Buon giorno! A jedeme zase!

V minulém roce měl tábor v Itálii velký úspěch, proto i letos jsme ho zařadili do naší nabídky.

Prosluněné písečné pláže, výborná zmrzlina, usměvavé tváře! Děti mají možnost užít si týden sluníčka, mít moře na dosah ruky nebo se vyřádit v bazénu se sladkou vodou. Velkým zážitkem pro ně jistě bude návštěva největšího italského zábavního parku Mirabilandia. O děti se budou starat zkušení pedagogové, kteří pro ně mají připravený pestrý program plný her, soutěží. K dispozici je také volejbalové a fotbalové hřiště.

ITÁLIE – LIDO DI DANTE
Určeno pro děti od 8 let do 18 let.

Letovisko LIDO DI DANTE se nachází v oblasti Emilia-Romagna asi 150 km jižně od Benátek, 12 km od Ravenny, v nejúrodnější části Itálie, Pádské nížině.

Kemp Classe je situován na okraji městečka a je kompletně zastíněn listnatými stromy. K pláži vede od kempu cestička piniovým lesíkem, který je součástí chráněné krajinné oblasti Delta del Po. Pláž je vhodná i pro nejmenší děti. Vzdálenost pláže od kempu je cca 200 m.  Nedaleko se nachází zábavný park Mirabilandia.

Ubytování: v mobilních bungalovech pro 4 – 5 osob. Každý bungalov má vlastní sociální zařízení.

Odjezdy ze Zlína, Otrokovic, Uherského Hradiště, Nového Jičína, Šumperku. Dle dohody lze přibrat děti i po trase. Doprava z ČR je klimatizovaným autobusem.

CENA ZAHRNUJE: ubytování včetně energií, dopravu autobusem, stravování formou plné penze z českých potravin (včetně pitného programu pro děti – sirupy, čaj), pojištění, animační programy, vstup do bazénu, povlečení a ručníky.

CENA NEZAHRNUJE: pronájem lehátka u bazénu, klimatizaci v bungalovu, vstupné do zábavního parku Mirabilandia.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

Termín: 19. – 27. 8. 2018

Cena: 7 700 Kč

Objednat Tábor u moře!

I1 I2