ZLÍN – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

ZLÍN – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 13 let, které by chtěly týden prázdnin zažít spoustu legrace a dobrodružství. Je připraven hravý a pestrý program na každý den od 6.30 do 18.00 hodin.

Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, zážitků a nové i známé kamarády. Během týdne si děti vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak bystré mají hlavy, a jak šikovné mají ruce. Vybere si každý. Program zahrnuje sportovní i zážitkové hry, kvízy, výtvarné aktivity, soutěže, procházky do okolí apod. Nebude chybět ani výlet.

Děti budou od rodičů přebírány v čase od 6.30 do 8.00 hodin. Rodiče si mohou děti vyzvedávat
v čase od 17.00 do 18.00 hodin.

Podmínkou konání tábora je minimální počet 8 přihlášených dětí.

Možnost přihlášení dítěte i v rámci jednotlivě vybraných dnů dle potřeby rodičů – cena 700,- Kč/den/dítě.

V ceně je zahrnuto: snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, 1x výlet (např. ZOO Lešná, lanový park, zvířecí farma apod.) nebo 1x návštěva koupaliště, nadstandardní pojištění, jízdné.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí.

Jednotlivé turnusy jsou tematicky zaměřeny. Témata se mohou měnit! A to např. z důvodu nemoci vedoucího, z provozních důvodů apod.


I. termín: 10. 07. – 14. 07. 2023
Cena: 3.000,- Kč                                                                  
Na téma:  STROJ ČASU                                        

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu časem plnou zkoumání a poznání. Cestovat budeme do minulosti i budoucnosti. Podíváme se do Pravěku za mamuty, ale i na Mars, kde můžeme potkat i jinou civilizaci. Během naší cesty strojem času čeká děti spoustu zábavy a dobrodružství s novými kamarády.

OBJEDNAT

II. termín: 17. 07. – 21. 07. 2023
Cena: 3.000,- Kč                                                      
Na téma: TAJEMSTVÍ PIRÁTSKÉ MAPY   

Nebývale velký příliv na Dřevnici vyplavil něco na první pohled obyčejného, totiž skleněnou láhev. Při bližším prohledání se v ní však ukrýval svitek s mapou k pokladu, nejspíše pirátskému. Vyluštění záhady a cesta k pokladu však nebude snadná. Patříš mezi nejodvážnější dobrodruhy, kteří se přidají k naší výpravě?

OBJEDNAT


III. termín: 24. 07. – 28. 07. 2023                            
Cena: 3.000,- Kč                                                      
Na téma:  NEZBEDNÝ ŠTĚTEČEK                    

Máte rádi malování, kreslení, lepení, stříhání a kouzlení s barvami? Tak právě pro vás je tento tábor určen. Přivítáme holky i kluky, kteří se určitě při aktivitách nebudou nudit. Pojďte se s námi ponořit do hlubin barevného světa a staňte se na chvíli umělci. Čas si samozřejmě najdeme na rozmanité hry, výlety a zážitkové aktivity. Užijeme si týden plný fantazie.

OBJEDNAT


IV. termín: 31. 07. – 04. 08. 2023
Cena: 3.000,- Kč                                                      
Na téma: POKLAD KAPITÁNA JACKA            

Každý určitě zná příběhy o pirátech. Náš příběh je o pirátu, kapitánu Jackovi, který hledá ukrytý poklad. Jeden z jeho předků ukryl poklad na ostrově Breg. Naším úkolem bude doplout k tomuto ostrovu a najít ukrytý poklad.

OBJEDNAT


V. termín: 07. 08. – 11. 08. 2023
Cena: 3.000,- Kč                                                      
Na téma:  HRY BEZ HRANIC                              

Máš rád zábavu a pohyb? V tom případě je pro tebe tento tábor jako stvořený. Celý týden nás budou provázet různé pohybové hry – jak soutěžní, týmové, tak i individuální. Se zábavou a novými kamarády to bude bezva tábor!

OBJEDNAT


VI. termín: 14. 08. – 18. 08. 2023
Cena: 3.000,- Kč                                                      
Na téma:  TAJUPLNÝ OSTROV                          

Dobrodružství, kamarádství, výzvy a nesnadné úkoly čekají na všechny objevitele tajuplného ostrova. Nikdo dopředu neví, jaké nástrahy na nás číhají. Je potřeba odhalit staré tajemství ukryté uprostřed neznámého ostrova, překonat mnoho překážek a najít pomoc, která nás ochrání od nebezpečí.

OBJEDNAT


VII. termín: 21. 08. – 25. 08. 2023                            
Cena: 3.000,- Kč                                                      
Na téma: CESTA KOLEM SVĚTA                                  

Chceš se dozvědět něco o ostatních zemích naší planety? Tak neváhej a přihlas se! Společně procestujeme svět a stihneme to v jediném týdnu. Seznámíme se se zajímavostmi zemí, jejich zvyků, tradicí a budeme je poznávat i podle chutí!

OBJEDNAT