SLUŠOVICE – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

SLUŠOVICE – JARNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 13 let, které by chtěly týden o jarních prázdninách zažít spoustu legrace a dobrodružství. Je připraven hravý a pestrý program na každý den od 7.00 do 16.00 hodin. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, zážitků a nové i známé kamarády. Během týdne si děti vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak bystré mají hlavy a jak šikovné mají ruce. Vybere si každý. Program zahrnuje sportovní i zážitkové hry, kvízy, výtvarné aktivity, soutěže, procházky do okolí apod.

Děti budou od rodičů přebírány v čase od 7.00 do 8.00 hodin v KCR DOMINO Slušovice, Hřbitovní 558, Slušovice. Rodiče si mohou děti vyzvedávat od 15.00 do 16.00 hodin.

Tábor se bude konat při minimálním počtu 6 přihlášených dětí.

Možnost přihlášení dítěte i v rámci jednotlivě vybraných dnů dle potřeby rodičů – cena 500,- Kč/den/dítě.

V ceně je zahrnuto: snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, nadstandardní pojištění. V ceně není zahrnuto jízdné.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí.                               


Termín: 13. 02. – 17. 02. 2023
Cena: 2.300,- Kč                                                                              
Na téma: ALCHYMISTOVA LABORATOŘ

Alchymisté už od nepaměti pátrají po receptu na bájný Kámen mudrců. Přidej se i ty do týmu alchymistů, pomocí různých receptů zkus objevit tu správnou recepturu a vydobýt si věhlas mezi ostatními badateli.

OBJEDNAT