CHVALČOV – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

CHVALČOV – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 13 let, které by chtěly týden o prázdninách zažít spoustu legrace a dobrodružství. Je připraven hravý a pestrý program na každý den od 7.00 do 16.00 hodin. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, zážitků a nové i známé kamarády. Během týdne si děti vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak bystré mají hlavy a jak šikovné mají ruce. Vybere si každý. Program zahrnuje sportovní i zážitkové hry, kvízy, výtvarné aktivity, soutěže, procházky do okolí apod.

Děti budou od rodičů přebírány v čase od 7.00 do 8.00 hodin v KCR DOMINO Chvalčov, Školní 472, Chvalčov. Rodiče si mohou děti vyzvedávat od 15.00 do 16.00 hodin.

Tábor se bude konat při minimálním počtu 6 přihlášených dětí.

Možnost přihlášení dítěte i v rámci jednotlivě vybraných dnů dle potřeby rodičů – cena 600,- Kč/den/dítě.

V ceně je zahrnuto: snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, nadstandardní pojištění. V ceně není zahrnuto jízdné.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí.

Jednotlivé turnusy jsou tematicky zaměřeny. Témata se mohou měnit! A to např. z důvodu nemoci vedoucího, z provozních důvodů apod.


I. termín: 10. 07. – 14. 07. 2023
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: KOLOTOČ HER                       

Tábor pro všechny, kdo si rádi hrají. Roztočíme týdenní kolotoč plný rozmanitých her. Pohybové, týmové, společenské, deskové, sportovní, zážitkové, v přírodě a mnohé další hry čekají na všechny účastníky naší jízdy.

OBJEDNAT

II. termín: 17. 07. – 21. 07. 2023
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: TAJUPLNÝ OSTROV               

Dobrodružství, kamarádství, výzvy a nesnadné úkoly čekají na všechny objevitele tajuplného ostrova. Nikdo dopředu neví, jaké nástrahy na nás číhají. Je potřeba odhalit staré tajemství ukryté uprostřed neznámého ostrova, překonat mnoho překážek a najít pomoc, která nás ochrání od nebezpečí.

OBJEDNAT


III. termín: 24. 07. – 28. 07. 2023                
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: NEZBEDNÝ ŠTĚTEČEK                                 

Tábor pro všechny kreativní děti. Čeká nás malování, recyklované tvoření, vyrábění a tvoření z přírodnin. Čas si najdeme na rozmanité hry a zážitkové aktivity. Tvůrčí nadšenci si užijí týden plný fantazie a výtvarných činností.

OBJEDNAT


IV. termín: 07. 08. – 11. 08. 2023
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: TAJEMSTVÍ PIRÁTSKÉ MAPY   

Nebývale velký příliv na Bystřičce vyplavil něco na první pohled obyčejného, totiž skleněnou láhev. Při bližším prohledání se v ní však ukrýval svitek s mapou k pokladu, nejspíše pirátskému. Vyluštění záhady a cesta k pokladu však nebude snadná. Patříš mezi nejodvážnější dobrodruhy, kteří se přidají k naší výpravě?

OBJEDNAT


V. termín: 14. 08. – 18. 08. 2023
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: STROJ ČASU                  

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu časem plnou zkoumání a poznání. Cestovat budeme do minulosti i budoucnosti. Podíváme se do Pravěku za mamuty, ale i na Mars, kde můžeme potkat i jinou civilizaci. Během naší cesty strojem času čeká děti spoustu zábavy a dobrodružství s novými kamarády.

OBJEDNAT


VI. termín: 21. 08. – 25. 08. 2023
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: ZÁZRAKY PŘÍRODY              

Máte rádi přírodu? Přidejte se k nám. Vydáme se na poznávací výpravy do přírody. Budeme objevovat zázračné a tajemné síly ukryté v bylinkách. Najdeme si čas na tvoření, míchání kouzelných lektvarů, hry a různé aktivity.

OBJEDNAT