CHVALČOV – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 13 let, které by chtěly týden o prázdninách zažít spoustu legrace a dobrodružství. Je připraven hravý a pestrý program na každý den od 7.00 do 16.00 hodin. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, zážitků a nové i známé kamarády. Během týdne si děti vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak bystré mají hlavy a jak šikovné mají ruce. Vybere si každý. Program zahrnuje sportovní i zážitkové hry, kvízy, výtvarné aktivity, soutěže, procházky do okolí apod.

Děti budou od rodičů přebírány v čase od 7.00 do 8.00 hodin v KCR DOMINO Chvalčov, Školní 472, Chvalčov. Rodiče si mohou děti vyzvedávat od 15.00 do 16.00 hodin.

Tábor se bude konat při minimálním počtu 8 přihlášených dětí.

Možnost přihlášení dítěte i v rámci jednotlivě vybraných dnů dle potřeby rodičů – cena 600,- Kč/den/dítě.

V ceně je zahrnuto: snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, nadstandardní pojištění. V ceně není zahrnuto jízdné.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí.

Jednotlivé turnusy jsou tematicky zaměřeny. Témata se mohou měnit! A to např. z důvodu nemoci vedoucího, z provozních důvodů apod.


I. termín: 08. 07. – 12. 07. 2024
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma:  BADATELÉ V NESNÁZÍCH                          

Zažijte dobrodružství plné záhad a napětí! Staňte se badateli a pomozte vyřešit spletitý případ plný tajemství a nečekaných zvratů. Pomocí tajemných šifer budete pátrat po ztracených věcech, provádět napínavé experimenty a zkoumat tajemství okolní přírody. Co s sebou? Dobrou náladu a chuť zažít dobrodružství!

OBJEDNAT

II. termín: 15. 07. – 19. 07. 2024
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: ZÁHADA STARÉHO KUFRU                        

Na půdě starého domu byl nalezen kufr plný záhadných předmětů. Staň se detektivem a pusť se s námi do rozluštění tajemství, které kufr skrývá. Pomocí logického myšlení, dedukce a spolupráce budeš sbírat stopy, prozkoumávat indicie a odhalovat skryté poselství. Program tábora bude pestrý a zábavný, s hrami, výtvarnými a sportovními aktivitami.

OBJEDNAT


III. termín: 22. 07. – 26. 07. 2024                
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: MASTERCHEF                          

Chceš se stát soutěžícím v pořadu Masterchef? Přijď mezi nás! Během týdne si vyzkoušíš základní kuchařské techniky, používání kuchyňských spotřebičů, ale i tvorbu vlastního zdravého menu. Nebudeme jen vařit. Program zahrnuje také hry, kvízy, výtvarné aktivity, procházky do okolí apod.

OBJEDNAT


IV. termín: 05. 08. – 09. 08. 2024
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: MALÝ DOBRODRUH              

Toužíš zažít napínavá dobrodružství a stát se mistrem lesa? Naše malé dobrodruhy čeká škála zábavy, od tajemných pokladů, které budou hledat, až po malování map vlastních dobrodružství. Každý den bude plný her, kreativních aktivit a vzrušujících objevů, které posilují odvahu a rozvíjí zvídavost. Zažij s partou dobrodruhů nezapomenutelné chvíle plné smíchu, her a zábavy.

OBJEDNAT


V. termín: 12. 08. – 16. 08. 2024
Cena: 2.500,- Kč                                          
Na téma: LENOŠI V POHYBU                             

Potřebuješ se vybít a zařádit si? Přijď se za námi bavit! Budeme sportovat, hrát míčové hry, ale také podnikat různé výpravy do přírody či stavět bunkry. Je čas odložit telefony, odpočinout si od obrazovky a vyrazit ven. Najdi partu kamarádů, kteří se nebojí výzev a milují zábavu. Zažij s nimi nezapomenutelné chvíle plné legrace a her.

OBJEDNAT


VI. termín: 19. 08. – 23. 08. 2024
Cena: 2.500,- Kč                                                                  
Na téma:  CESTA ZÁCHRANÁŘE                      

Chceš na tábor, který je víc než jen obyčejná letní zábava? Klíčová bude spolupráce s kamarády ke zdolání všech úkolů a výzev. Zažijeme týden plný dobrodružství a aktivit, které tě naučí třeba základy první pomoci nebo hašení požáru. Udělat správné rozhodnutí není vždy jednoduché, ale tento týden si ukážeme, jak v různých situacích zareagovat. A možná nám poradí i profesionálové. Neváhej a přidej se k nám!

OBJEDNAT