JEDNODENNÍ VÝLETY

Přemýšlí rodiče, kam s dětmi v létě? A vy nad tím, co s rodiči? Tak rodičům sežeňte hlídání, sobě batůžek a můžete vyrazit na jednodenní výlet s námi! V uplynulých letech za sebou máme zajímavé letní výlety na místa jako Kovozoo, Pevnost poznání, troufneme si i na výšlapy do přírody, třeba na stezku vedoucí nad korunami stromů. Kromě zážitků nabízíme spoustu legrace, super fotek a vůbec tu nejdůležitější věc, nové přátele a krásné zážitky. Slyšíte? Báječné léto volá…

Cena: 800,- Kč                                                                                                   
Věk: 6 – 15 let

Výlet se bude konat při minimálním počtu 8 přihlášených dětí.
Cena zahrnuje: nadstandardní pojištění, cestovné, vstupné, pedagogický dozor, zdravotní dozor, oběd.
Doprava: vnitrostátní hromadná doprava

Místo nástupu: Zlín a po trase.


Termín: čtvrtek 14. 7. 2022                                                            
Cena: 800,- Kč
Místo: KOVOZOO, Staré Město  

Pojeď s námi navštívit netradiční zvířata! Speciální místo, kde dochází k zrození, léčení a regeneraci kovových zvířat. Jeden velký příběh skládající se z mnoha malých příběhů zvířat, vyrobených ze starého, nepotřebného železa ….

OBJEDNAT

Termín: čtvrtek 21. 7. 2022                                                            
Cena: 800,- Kč
Místo: Plavba lodí po Baťově kanále

Vyměníme kola za pádla! Pojeď s námi na vodu! Tentokrát z paluby výletní lodi budeme poznávat malebný kraj kolem řeky Moravy, zvládneme proplout plavební komory a na palubě si užijeme spoustu legrace.

OBJEDNAT

Termín: čtvrtek 28. 7. 2022 
Cena: 800,- Kč
Místo: Archeoskanzen a Živá voda, Modrá

Nahlédni s námi do dávné minulosti! Pojeď se podívat, jak žije skanzen každodenním životem. Seznámíme se např. s pokusnými tavbami kovů, s výrobou keramiky, se zemědělskou výrobou i s neustále prováděným archeologickým výzkumem. Poté se přeneseme pod vodní hladinu a v podvodním tunelu prozkoumáme ryby všech velikostí a délek.

OBJEDNAT