Dne 20.11.2015 proběhl Světluškový rej!

Milí příznivci organizace Domino, lampionových průvodů a všech dobrých rodinných akcí.Přesto, že se proti nám spiklo vše, co mohlo (nemocnost dobrovolníků, hokej a v neposlední řadě i počasí), tak můžeme s hrdostí říct, že se letošní Světluškový rej podařil.

Děkujeme vám všem, kteří jste se nenechali odradit, pořádně jste se nabalili a obalili a přišli jste. Všechny pohádkové postavičky, které jste spolu s dětmi potkali vás srdečně zdraví, a jsou moc rády, že jste je našli, protože jinak by tam musely zůstat a čekat až do příštích Světlušek. 😀

Celou tuto akci a nejen ji pro vás připravil tým pracovníků spolu s dobrovolníky, a to i např. dětmi, které vyrůstaly v náhradní péči. Naše organizace již řadu let spolupracuje s institucemi, které mají děti vyrůstajících v náhradní péči na starosti (Dětské domovy). Tyto děti doprovázíme někdy i do dospělosti, kdy sledujeme jejich osudy a snažíme se jim být nablízku. Právě takové děti se vrací do naší organizace, například jako dobrovolníci, nebo i stálí pracovníci.

Jsme moc rádi, že jste přišli a ještě jednou vám děkujeme za účast.