CHVALČOV – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – JARNÍ RADOVÁNKY, aneb týden plný zábavy

Pro děti navštěvující 1. stupeň ZŠ ve Chvalčově, případně přilehlých obcích, jsme připravili v době jarních prázdnin příměstský tábor Jarní radovánky, aneb týden plný zábavy. Děti se mohou těšit na pestrý program se spoustou zábavy, zážitků a také na setkání s novými či známými kamarády. Program zahrnuje sportovní i zážitkové hry, kvízy, výtvarné aktivity, soutěže a vycházky do okolí. Díky pestrému programu si děti užijí spoustu zábavy a odnesou si spoustu zážitků. Děti budou od rodičů přebírány v čase od 6.00 do 8.00 hodin v prostorech KCR DOMINO Chvalčov, Školní 472. Rodiče si mohou děti vyzvedávat v čase od 16.00 do 18.00 hodin. Pro děti je zajištěno stravování (dopolední svačina, oběd i odpolední svačina), pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energií, materiál, nadstandardní pojištění.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí.

Kdy: od pondělí 7. 2. 2022 do pátku 11. 2. 2022 v čase od 6:00 do 18:00 hodin

Kde: prostory Komunitního centra pro rodinu DOMINO – Chvalčov, Školní 472

Cena: 750, – Kč (v případě doložení dokladů = zapojení se do projektu)

Cena: 1.300, – Kč (jen přihláška)

Potřebné dokumenty k přihlášení na příměstský tábor:

• Přihláška

Online přihlášku najdete na našich webových stránkách nebo si je můžete vyzvednout osobně v KCR DOMINO Chvalčov (ul. Školní 472)

• Písemná smlouva o poskytování služby

Po předložení (zaslání) požadovaných dokumentů (přihláška a vazba na trh práce obou rodičů/resp. jiné osoby pečující o dítě ve společné domácnosti), se dohodneme na podpisu smlouvy.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonu 733 734 371, na emailu info@idomino.eu nebo je naleznete na stránkách www.idomino.eu.

Více informací o zapojení do projektu, kontakty a také tiskopisy pro vytištění, najdete na našich webových stránkách www.idomino.eu – záložka Úvodní stránka – vlevo dole – Dětský klub a příměstské tábory ve Chvalčově

OBJEDNAT