SLUŠOVICE – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

SLUŠOVICE – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 13 let, které by chtěly týden o prázdninách zažít spoustu legrace a dobrodružství. Je připraven hravý a pestrý program na každý den od 7.00 do 16.00 hodin. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, zážitků a nové i známé kamarády. Během týdne si děti vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak bystré mají hlavy a jak šikovné mají ruce. Vybere si každý. Program zahrnuje sportovní i zážitkové hry, kvízy, výtvarné aktivity, soutěže, procházky do okolí apod.

Děti budou od rodičů přebírány v čase od 7.00 do 8.00 hodin v KCR DOMINO Slušovice, Hřbitovní 558, Slušovice. Rodiče si mohou děti vyzvedávat od 15.00 do 16.00 hodin.

Tábor se bude konat při minimálním počtu 6 přihlášených dětí.

Možnost přihlášení dítěte i v rámci jednotlivě vybraných dnů dle potřeby rodičů – cena 600,- Kč/den/dítě.

V ceně je zahrnuto: snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, nadstandardní pojištění. V ceně není zahrnuto jízdné.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí

Jednotlivé turnusy jsou tematicky zaměřeny. Témata se mohou měnit! A to např. z důvodu nemoci vedoucího, z provozních důvodů apod.

                 


I. termín: 10. 07. – 14. 07. 2023
Cena: 2.500,- Kč                               
Na téma: ZÁHADA TAJEMNÉHO HRABĚTE                         

Záhada pradávného panství opět ožívá. Bájný hrabě Zubinský je již staletí pouhou legendou, která o sobě však dává znovu vědět. Dokáže skupina dobrodruhů tuto záhadu vyřešit a vrátit zpět mezi pouhé příběhy a pohádky?

OBJEDNAT

II. termín: 17. 07. – 21. 07. 2023
Cena: 2.500,- Kč                              
Na téma: CESTA KOLEM SVĚTA          

Během her se podíváme po různých světadílech. S indiány procestujeme severní Ameriku a dozvíme se nejrůznější zvyky tohoto kontinentu. Při putování Afrikou se dostaneme na safari za slony a žirafami a v Egyptě navštívíme pyramidy s mumiemi. Navštívíme také jižní pól mrazivé Antarktidy. Poslední zastávkou bude krásné Španělsko, kde nás čeká den plný tvoření a býčí zápasy. A hlavně nás čeká spoustu zábavy!

OBJEDNAT


 III. termín: 24. 07. – 28. 07. 2023    
Cena: 2.500,- Kč                              
Na téma:  ZÁHADA INDIÁNSKÝCH LOVIŠŤ 2                      

Indiáni už jsou zkušenější. Vydají se po stopách bizona. Zastřílejí si z luku a zaházejí oštěpem. Vyzkoušejí si rozdělat čistý oheň křesáním. Naučí se pracovat s přírodními materiály a vyzkouší si svoji obratnost a spolupráci s dalšími členy svého indiánského kmene. To vše v souladu s přírodou ve Slušovicích.

OBJEDNAT


 IV. termín: 07. 08. – 11. 08. 2023

Cena: 2.500,- Kč                              

Na téma: NOVÁ TRÁPENÍ STARÉHO DONA CAPPUCCINA  

Je to pouhý rok, co starý don Cappuccino – šéf místní mafie – jen o vlásek, a díky naší pomoci, unikl z velké šlamastiky, která mohla ohrozit jeho postavení v hierarchii zdejšího podsvětí a už zase svolává své staré věrné pomocníky, ale i nové tváře místní mafie k dalšímu zapeklitému problému.

OBJEDNAT


 V. termín: 14. 08. – 18. 08. 2023
Cena: 2.500,- Kč                              
Na téma: TAJEMSTVÍ PIRÁTSKÉ MAPY    

Nebývale velký příliv na Dřevnici vyplavil něco na první pohled obyčejného, totiž skleněnou láhev. Při bližším prohledání se v ní však ukrýval svitek s mapou k pokladu, nejspíše pirátskému. Vyluštění záhady a cesta k pokladu však nebude snadná. Patříš mezi nejodvážnější dobrodruhy, kteří se přidají k naší výpravě?

OBJEDNAT


VI. termín: 21. 08. – 25. 08. 2023
Cena: 2.500,- Kč                               
Na téma: STROJ ČASU                  

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu časem plnou zkoumání a poznání. Cestovat budeme do minulosti i budoucnosti. Podíváme se do Pravěku za mamuty, ale i na Mars, kde můžeme potkat i jinou civilizaci. Během naší cesty strojem času čeká děti spoustu zábavy a dobrodružství s novými kamarády.

OBJEDNAT