OTROKOVICE – PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY – BÁJEČNÉ LÉTO!!!

Pro děti ve věku od 5 do 13 let, které by chtěly týden prázdnin zažít spoustu legrace a dobrodružství. Je připraven hravý a pestrý program na každý den od 7.00 do 16.00 hodin.

Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, zážitků a nové i známé kamarády. Během týdne si děti vyzkouší, kam až sahají jejich síly, jak bystré mají hlavy a jak šikovné mají ruce. Vybere si každý. Program zahrnuje sportovní i zážitkové hry, kvízy, výtvarné aktivity, soutěže, procházky do okolí apod.

Děti budou od rodičů přebírány v čase od 7.00 do 8.00 hodin v KCR DOMINO Otrokovice. Rodiče si mohou děti vyzvedávat od 15.00 do 16.00 hodin.

Tábor se bude konat při minimálním počtu 6 přihlášených dětí.

Možnost přihlášení dítěte i v rámci jednotlivě vybraných dnů dle potřeby rodičů – cena 400,- Kč/den/dítě.

V ceně je zahrnuto: obědy, odpolední svačiny, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, nadstandardní pojištění. V ceně není zahrnuto jízdné MHD.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí.

Jednotlivé turnusy jsou tematicky zaměřeny. Témata se mohou měnit! A to např. z důvodu nemoci vedoucího, z provozních důvodů apod.

I. turnus: 19. 7. – 23. 7. 2021
Cena: 1 500 Kč
Na téma: Skákat, hopsat to je prima!

Sport a pohyb to je naše, k tomu přidej spoustu her, výlety a hry v lese. Celé se to zamíchá, vznikne super esence, plný týden zážitků, přátelství a legrace. Dále se můžeme těšit na zábavný výlet. A také nebudou chybět šifry a různé soutěže.

OBJEDNAT

II. turnus: 26. 7. – 30. 7. 2021
Cena: 1 500 Kč
Na téma: Rozmanitost přírody

Máte rádi přírodu? Zažijte s námi nezapomenutelné dobrodružství, při kterém se dozvíme mnoho různých informací o přírodě, a jak můžeme přispět k její ochraně. Těšit se můžete na recyklované tvoření, zábavné hry a hlavně pobyt v přírodě. A také nesmí chybět naše pomoc přírodě!

OBJEDNAT

III. turnus: 2. 8. – 6. 8. 2021
Cena: 1 500 Kč
Na téma: Vzhůru do oblak

Čeká na nás tábor, kde si budeme hrát, objevovat a tvořit. Tábor bude plný zajímavých her, zábavného tvoření a poznávání, jak uvnitř, tak venku. Vydáme se na dobrodružnou cestu, která nás dovede až do oblak.

OBJEDNAT

IV. turnus: 9. 8. – 13. 8. 2021
Cena: 1 500 Kč
Na téma: Vodní svět

Pro to nejlepší letní osvěžení potřebujeme vodu! A právě tento tábor je jako stvořený pro pravé milovníky vody! Ponoříme se do tajemství vodní říše a zažijeme různá dobrodružství s partou prima kamarádů. Čekají na nás vodní hrátky, zábavné tvoření a voda bude v hlavní roli našich her a snažení.

OBJEDNAT

V. turnus: 16. 8. – 20. 8. 2021
Cena: 1 500 Kč
Na téma: Já a moji kamarádi

Tábor je pro všechny děti, které mají rády zábavu, všelijaké pohybové hry i pobyt v přírodě. Děti se mohou těšit na různé hraní a soutěžení s bezva partou kamarádů. Nebude chybět ani hledání pokladu, ale aby se k němu děti dostaly, musí překonat tajuplnou stezku odvahy.

OBJEDNAT