ZIP ZAP DANCE – TANEČNÍ TÁBOR

Horská chata Mečová, Beskydy

Nezáleží na tom, jestli jsi začátečník, nebo pokročilý. Pobytový tábor s výukou tance je vhodný pro každého tanečního nadšence – postačí jen zájem o tanec a pohyb. Pro holky i kluky. U nás si můžeš sestavit program přesně podle sebe, a užít si tak týden plný tanečních tréninků, zábavy a soutěží. Přidej se k nám na již tradičním tanečním táboře a protančete se týdenním nabitým programem. Co víc si přát, než naučit se různé taneční styly. Budete mít možnost zapojit se do vymýšlení Fortnite Dance, naučit se taneční choreografie a hlavně prožít prima týden se super kamarády. Nedílnou součástí tábora jsou i hry, táborák, stezka odvahy a podobně. Už nyní se na Tebe řítí skvělá prázdninová atmosféra.

Nabízíme vše, co k táboru patří, s námi jede vždy báječná kamarádská atmosféra, děti budou mít péči těch nejlepších profesionálních vedoucích, kvalitní zázemí ve formě hotelového ubytování a výtečnou stravu, výlety do kouzelných lesů, nebude chybět skvělá diskotéka. S námi se nebudou nudit jak kluci, tak holky ve věku 6-15 let. Těšíme se na Vás!

Termín: 28. 7. – 3. 8. 2019
Cena: 3.450,- Kč

Ubytování: Velká chata rekreačního typu s tří až osmilůžkovými pokoji. Kouzelná chata se nachází v malebném prostředí, je obklopena lesy beskydských vrchů. V okolí se nachází hřiště, louky a lesy.  Chata je vybavena vším, co děti potřebují k prožití báječného týdne – pokoji, jídelnou, hernou, tělocvičnou, bufetem a hlavně venkovní terasa nabízí nádherný výhled na hřiště a okolní hory.

Odjezdy z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína. Ale dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 5x denně + pitný režim.

U všech táborů je v ceně /mimo jiné/ zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

OBJEDNAT