ZÁZRAČNÝ SVĚT JUMANJI

Horská chata Bílá, Beskydy

Tábor je inspirovaný známým filmem Jumanji. Každý den bude jiným, sami si rozhodnete jedním hodem kostky, co se bude dít. Vydáme se na hledání skutečného pokladu, potkáme se s piráty, budeme bojovat v turnaji a možná potkáme i bájné vlkodlaky. A už se Vám někdy stalo, že jste v noci ulehli do říše snů a ráno se probudili v džungli? Že ne? Tak džungli, i spoustu dalších zážitků můžete zažít s námi na táboře! Tak neváhejte, a jeďte s námi zažít dny plné dobrodružství, zábavy, přátelství, ale i záhad.

Nabízíme vše, co k táboru patří, s námi jede vždy báječná kamarádská atmosféra, děti budou mít péči těch nejlepších profesionálních vedoucích, kvalitní zázemí ve formě hotelového ubytování a výtečnou stravu, výlety do kouzelných lesů, nebude chybět skvělá diskotéka. S námi se nebudou nudit jak kluci, tak holky ve věku 6-15 let. Těšíme se na Vás!

Termín: 30. 6. – 6. 7. 2019
Cena: 3.450,- Kč

Ubytování: Velká chata rekreačního typu je vybavena tří, čtyř a pěti lůžkovými pokoji. Horská chata se nachází v prostředí beskydských lesů, je obklopena velkými udržovanými travnatými pozemky s venkovním koupáním, brouzdalištěm a hřišti, které jsou připraveny pro naše aktivity. V případě nepříznivého počasí jistě využijeme hernu s kulečníkem a stolním tenisem, vybavenou halu nebo prostornou kulturní místnost.

V okolí se nachází stezka zdraví, která je vybavena různými prolézačkami a cvičícími stroji na kterých se můžeme pořádně protáhnout a zařádit si.

Odjezdy z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína. Dle dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 5x denně + pitný režim.

U všech táborů je v ceně /mimo jiné/ zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

OBJEDNAT