ZÁCHRANA ŘÍŠE NINJAGO

Horská chata Bílá, Beskydy

Je oblíbenou hrou vašich dětí Lego? Potom neváhejte a nechte Vaše děti, ať se ponoří do tajemného světa, v němž stateční Ninjové bojují proti zlounům, kteří se snaží zničit jejich svět. Cestou necestou se vydáme do světa NINJAGO a společně jej zachráníme. To, že se proti nám spojili všichni zlouni nás neodradí! Každé dítě si může zvolit svého hrdinu a prožít tak dobrodružství díky oblíbené Lego hře s tématikou Ninjago. Užijeme si také táborovou zábavu, která tradičně k táborům patří, a to diskotéky, sportovní hry, táborák i bojovky a hlavně kamarádskou atmosféru.

Spojení táborových her a oblíbeného tématu spolu se stavěním z lega vytvoří pro děti nezapomenutelné letní zážitky! Nabídneme vše, co k táboru patří, s námi jede vždy báječná kamarádská atmosféra, děti budou mít péči těch nejlepších profesionálních vedoucích, kvalitní zázemí ve formě hotelového ubytování a výtečnou stravu, výlety do kouzelných lesů, nebude chybět skvělá diskotéka. S námi se nebudou nudit jak kluci, tak holky ve věku 6-15 let. Těšíme se na Vás!

Termín: 28. 7. – 3. 8. 2019     
Cena: 3.450,- Kč

Ubytování: Velká chata rekreačního typu s tří až osmilůžkovými pokoji. Kouzelná chata se nachází v malebném prostředí, je obklopena lesy beskydských vrchů. V okolí se nachází hřiště, louky a lesy.  Chata je vybavena vším, co děti potřebují k prožití báječného týdne – pokoji, jídelnou, hernou, tělocvičnou, bufetem a hlavně venkovní terasa nabízí nádherný výhled na hřiště a okolní hory.

Odjezdy z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína. Ale dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 5x denně + pitný režim.

U všech táborů je v ceně /mimo jiné/ zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál 

OBJEDNAT