TAJNÝ ŽIVOT AGENTŮ

Horská chata Bílá, Beskydy

Cítíš se být jako ostřílený agent James Bond, agent 007, či ostřílená agentka Anna Chapman? Pak tě rádi uvidíme na našem letním táboře! Čekají tě dny plné soutěží, objevování tajných zákoutí a dobrodružných misí, které jsou určeny pouze pro tajné agenty. Tábor je vhodný jak pro začínající, tak zkušené táborníky. Tak neváhejte, a jeďte s námi zažít dny plné dobrodružství, zábavy, přátelství, ale i záhad.

Na tomto táboře nebude chybět báječná atmosféra mezi všemi agenty, tito budou mít péči těch nejlepších profesionálních agentů (vedoucích), kvalitní zázemí ve formě hotelového ubytování a výtečnou stravu. Zúčastní se napínavých výprav a šetření v místě děje i okolní přírodě, nebude však chybět skvělá diskotéka, na které se bude vyšetřovat speciální případ. S námi se nebudou nudit jak kluci, tak holky ve věku 6-15 let. Těšíme se na Vás!

Termín: 30. 6. – 6. 7. 2019
Cena: 3.450,- Kč

Ubytování: Velká chata rekreačního typu je vybavena tří, čtyř a pěti lůžkovými pokoji. Horská chata se nachází v prostředí beskydských lesů, je obklopena velkými udržovanými travnatými pozemky s venkovním koupáním, brouzdalištěm a hřišti, které jsou připraveny pro naše aktivity. V případě nepříznivého počasí jistě využijeme hernu s kulečníkem a stolním tenisem, vybavenou halu nebo prostornou kulturní místnost.

V okolí se nachází stezka zdraví, která je vybavena různými prolézačkami a cvičícími stroji na kterých se můžeme pořádně protáhnout a zařádit si.

Odjezdy z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína. Dle dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 5x denně + pitný režim.

U všech táborů je v ceně /mimo jiné/ zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

OBJEDNAT