TAJNÍ AGENTI

Určeno pro děti 6 – 15 let.

Horská chata Bílá, Beskydy

Superpadouch Profesor Neřád opět řádí! Ukradl přísně tajné plány na teleportační stroj. Hledáme děti, které si troufnou vyzkoušet fantastické experimenty v přísně tajné laboratoři, projdou lesní džunglí, ovládnou základy stop, bylinek a první pomoci. Budeme zkoušet, objevovat, koukat a hlavně se bavit! Naše základna čeká už jen na vás.

Termín: 1. 8. – 7. 8. 2021
Cena: 3 500 Kč

Ubytování: Velká chata rekreačního typu je vybavena tří, čtyř a pěti lůžkovými pokoji. Horská chata se nachází v prostředí beskydských lesů, je obklopena velkými udržovanými travnatými pozemky, brouzdalištěm a hřišti, které jsou připraveny pro naše aktivity. V případě nepříznivého počasí jistě využijeme hernu s kulečníkem a stolním tenisem, vybavenou halu nebo prostornou kulturní místnost.

V okolí se nachází stezka zdraví, která je vybavena různými prolézačkami a cvičícími stroji na kterých se můžeme pořádně protáhnout a zařádit si.

Odjezdy z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína. Dle dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 5x denně + pitný režim.

U všech táborů je v ceně /mimo jiné/ zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

Nabízíme vše, co k táboru patří, s námi jede vždy báječná kamarádská atmosféra, děti budou mít péči těch nejlepších profesionálních vedoucích, kvalitní zázemí ve formě hotelového ubytování a výtečnou stravu, výlety do kouzelných lesů, nebude chybět skvělá diskotéka. S námi se nebudou nudit jak holky, tak kluci ve věku 6-15 let. Těšíme se na Vás!

OBJEDNAT