POBYT U MOŘE

Určeno pro děti 8 – 18 let.

Máš rád/a sluníčko, písečné pláže, moře a skvělou zábavu? Tak vyraz s námi do letoviska LIDO DI DANTE, které se se nachází v oblasti Emilia-Romagna asi 150 km jižně od Benátek, 12 km od Ravenny, v nejúrodnější části Itálie, Pádské nížině.

Kemp Classe je situován na okraji městečka a je kompletně zastíněn listnatými stromy. K pláži vede od kempu cestička piniovým lesíkem, který je součástí chráněné krajinné oblasti Delta del Po. Pláž je vhodná i pro nejmenší děti. Vzdálenost pláže od kempu je cca 200 m.  Nedaleko se nachází zábavný park Mirabilandia.

Ubytování: v mobilních bungalovech pro 4 – 5 osob. Každý bungalov má vlastní sociální zařízení.

Odjezdy ze Zlína, Otrokovic, Uherského Hradiště, Nového Jičína, Šumperku. Dle dohody lze přibrat děti i po trase. Doprava z ČR je klimatizovaným autobusem.

Termín: 21. 8. – 29. 8. 2021
Cena: 7. 700,- Kč

CENA ZAHRNUJE: ubytování včetně energií, dopravu autobusem, stravování formou plné penze z českých potravin (včetně pitného programu pro děti – sirupy, čaj), pojištění, animační programy, vstup do bazénu, povlečení a ručníky.

CENA NEZAHRNUJE: pronájem lehátka u bazénu, klimatizaci v bungalovu, vstupné do zábavního parku Mirabilandia, návštěvu San Marina.

Určeno pro děti od 8 do 18 let.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

OBJEDNAT