CRAZY DANCE

Horská chata Bílá, Beskydy

Slyšeli jsme dobře? Miluješ tanec? Chceš protancovat celý tábor a objevit nové druhy tance, o kterých jsi ještě ani neslyšel? Zažít spoustu legrace a třeba poznat i nové kamarády? Tak to tu nesmíš chybět! Pořádnou dávku tance máme připravenu pro kluky i holky, začátečníky i pokročilé. Bude to CRAZY, ale společně vše zvládneme! Tak co, přidáš se k nám i ty?

Termín: 31. 7. – 6. 8. 2022

Cena: 4.800,- Kč

Ubytování: Velká chata rekreačního typu je vybavena tří, čtyř a pěti lůžkovými pokoji. Horská chata se nachází v prostředí beskydských lesů, je obklopena velkými udržovanými travnatými pozemky, brouzdalištěm a hřišti, které jsou připraveny pro naše aktivity. V případě nepříznivého počasí jistě využijeme hernu s kulečníkem a stolním tenisem, vybavenou halu nebo prostornou kulturní místnost.

V okolí se nachází stezka zdraví, která je vybavena různými prolézačkami a cvičícími stroji na kterých se můžeme pořádně protáhnout a zařádit si.

Odjezdy z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína. Dle dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 5x denně + pitný režim.

U všech táborů je v ceně /mimo jiné/ zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

Nabízíme vše, co k táboru patří, s námi jede vždy báječná kamarádská atmosféra, děti budou mít péči těch nejlepších profesionálních vedoucích, kvalitní zázemí ve formě hotelového ubytování a výtečnou stravu, výlety do kouzelných lesů, nebude chybět skvělá diskotéka. S námi se nebudou nudit jak holky, tak kluci ve věku 6-15 let. Těšíme se na Vás! 

OBJEDNAT