Pobytové tábory

Chatový tábor Ratiboř

Máte doma malého Všeználka či opravdového Zálesáka nebo prostě malého Dobrodruha? Pak máme pro vás přesně to pravé! Potrápíme hlavičky, unavíme nožičky! Oblíbený chatový tábor všech dětí, které chtějí zažít nezapomenutelné zážitky spojené s dobrodružstvím v krásném prostředí Hostýnských hor.

Ubytování: Chatky, ve kterých je potřeba mít vlastní spacák, prostěradlo a polštář, suché WC. V okolí hřiště, bazén, lesy.

Odjezdy autobusů na všechny tábory, které jsou v tomto středisku, jsou z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína, Vizovic, Vsetína, Nového Jičína (pouze v termínu od 9. 7. – 19. 7. 2017).  Dle dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 6x denně + pitný režim

U všech táborů je v ceně (mimo jiné) zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

Na pobyt si dítě s sebou vezme vlastní spacák, prostěradlo a  polštář.

 


 

PEVNOST BOYARD

Určeno pro děti 7 – 17 let

Tak se po roce opět setkáváme! Otec Fouras na Vás netrpělivě čeká se svými hádankami. Netradiční úkoly na sebe nedají dlouho čekat. Je potřeba zvládnout vše i hádanku, za kterou dostanete vytouženou odměnu. Během tábora zažijete plno netradičních aktivit, u kterých se určitě trošku umažete.

Termín: 9. 7. – 19. 7. 2017                                                                                     

Cena: 4 200 Kč

Objednat tábor!

 


 

TROSEČNÍK

Určeno pro děti 7 – 17 let

Je po bouři. Probouzíte se a nevěříte vlastním očím! Není zde žádná civilizace. Jen Vy a všichni, co se dostali na tajuplný ostrov. Musíme všichni máknout a nebát se postavit výzvám, co nás čekají. Naučíte se jak přežít v přírodě, zažijete spaní pod hvězdami, zkusíte si vykřesat vlastní ohýnek a něco dobrého si připravit.

Termín: 22. 7. – 29. 7. 2017                                                                                   

Cena: 2 700 Kč

Objednat tábor!

 


 

Rekreační středisko Vizovice

Ať žije tanec v bláznivém stylu nebo tajuplná mise v roli agenta! Proč ne? Máme přesně to, co vás zaujme. Buď létem protančíme anebo jako agenti se jím proplížíme, ale jisté je, že zábava bude vždy a všude! Obrovskou výhodou je ubytování ve zděné budově, což ocení především mladší děti nebo děti, které nechtějí spát pod „širákem“.

 

Ubytování: Budova hotelového typu. 2-4 lůžkové pokoje, na pokoji umyvadlo, sociální zařízení je společné. V okolí se nachází hřiště, bazén.

Odjezdy z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína. Dle dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 5x denně + pitný režim.

U všech táborů je v ceně (mimo jiné) zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

 


 

CRAZY DANCE

Určeno pro děti 6 – 17 let

Další ročník úspěšného tanečního tábora pro ty, kteří se chtějí o prázdninách pobavit, zařádit si ale také se něco naučit. Protancujeme celý tábor, nejlépe v netradičním outfitu. Čeká vás dobrá partička, srandy kopec a taky trochu toho táborového prográmku… Naučíme se základům moderních streetových tanečních stylů i show dance, nebudou chybět oblíbené krátké taneční etudy. Tábor je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé tanečníky. Chybět nebude ani celotáborová hra a soutěže.

Termín: 5. 8. – 11. 8. 2017
Cena: 2 900 Kč

Odjezd autobusu z Uherského Hradiště,

 Objednat tábor!

 


 

ZÁCHRANNÁ MISE

Určeno pro děti 6 – 15 let

POZOR! Tahle parta má pro strach uděláno. Kdo se nebojí, ať se přidá. Tentokrát se vydáme po stopách ztracených agentů. Důležité je dotáhnout misi do konce. A to bez ohledu na to, jaká překážky nám budou zrovna stát v cestě. Zažiješ nepředvídatelná dobrodružství, budeš mapovat tajné stezky a objevovat nová území. Chybět nebude ani celotáborová hra a soutěže.

Termín: 5. 8. – 11. 8. 2017                                                                                              

Cena: 2 900 Kč

Objednat tábor!