Pobytové tábory

Rekreační středisko Vizovice

Ubytování: Chatky s 5 lůžkovými pokoji a sociálním zařízením. V okolí se nachází hřiště, bazén.

Odjezdy z Uherského Hradiště, Otrokovic, Zlína. Dle dohody lze přibrat děti i po trase.

Stravování: 5x denně + pitný režim.

U všech táborů je v ceně /mimo jiné/ zahrnuto nadstandardní pojištění, doprava, pedagogický dozor, zdravotní dozor, ubytování, stravování, program, odměny, materiál.

O děti se starají zkušení pedagogové s praxí a zdravotnický personál.

 


 

CRAZY DANCE

Určeno pro děti 6 – 17 let

Další ročník úspěšného tanečního tábora pro ty, kteří se chtějí o prázdninách pobavit, zařádit si ale také se něco naučit. Protancujeme celý tábor, nejlépe v netradičním outfituJ. Čeká Vás dobrá partička, srandy kopec a taky trochu toho táborového prográmku… Naučíme se základům moderních streetových tanečních stylů i show dance, nebudou chybět oblíbené krátké taneční etudy. Tábor je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé tanečníky. Chybět nebude ani celotáborová hra a soutěže.

Termín: 7. 8. – 12. 8. 2018     
Cena: 2 700 Kč

 Objednat tábor!

 


 

MAGICKÁ ZEMĚ    

Určeno pro děti 6 – 15 let

Pojďte s námi za dobrodružstvím. Velká táborová hra na Vás čeká v krásném prostředí vizovických kopců. Kdo se nebojí, pojede s námi a prožije dny plné pohybu, kamarádství, zábavy, ale i vyrábění a odpočinku. Bohatý program pro malé i velké, ostřílené táborníky i začínající nováčky. Každý den plný nejen pohybu, ale i odpočinku a dobré nálady. Pro děti jsou připraveny dílničky, hry, sportování, divadélka, karneval a další aktivity, které si společně užijeme. Pobyt je určen také pro začínající táborníky. Speciálně upravený program pro děti, které jedou poprvé na tábor.

Termín: 7. 8. – 12. 8. 2018
Cena: 2 700 Kč

Objednat tábor!