Tábory

Milí rodiče a milé děti,

po roce Vám opět přinášíme nabídku pobytových a příměstských táborů, které jsme pro Vaše děti připravili tak, aby mohly během léta zažít nevšední zážitky plné zábavy, kamarádství a týmového ducha.

V naší nabídce najdete pobytové a příměstské tábory, ale také pobyt u moře. I v letošním roce jsme pro Vás připravili jednodenní celodenní výlety ze Zlína do blízkého či vzdálenějšího okolí. Během jednoho dne máte možnost poznat různá místa naší vlasti.

Těšíme se na Vás. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete tábor, na kterém se nebudete nudit a ze kterého si odnesete velké množství skvělých zážitků.

 


Pobytové tábory

Příměstské tábory

Pobyty u moře

Jednodenní výlety

 


Informace k táborům

  1. Pokud si některý z pobytů rezervujete (osobně, telefonicky nebo emailem), je potřeba zaslat do 10-ti dnů ode dne rezervace přihlášku + zálohu v minimální výši 800,- Kč za osobu.
  2. Na naše pobyty je možné žádat příspěvek z FKSP od zaměstnavatele! Budete-li žádat o příspěvek z FKSP zaměstnavatele, zjistěte si včas podmínky. Na vyžádání vystavujeme fakturu (nutné iniciály zaměstnavatele) či potvrzení o platbě.

Způsob provedení platby

Bezhotovostně: číslo účtu u Poštovní spořitelny č. 228240406/0300
Osobně: platba v hotovosti v kanceláři organizace DOMINO ve Zlíně, v pobočkách v Otrokovicích, Slušovicích a ve Chvalčově.
Poštou: poštovní poukázkou typu „C“ na adresu organizace DOMINO

Při bezhotovostních platbách nezapomeňte uvést variabilní symbol = datum narození dítěte.

Na poštovních poukázkách typu „C“ uvádějte variabilní symbol, termín a místo pobytu ve zprávě pro adresáta. Jako odesílatele uvádějte jméno dítěte, nikoli rodiče!!!

Termíny plateb

Záloha 800,- Kč musí být zaplacena 10 dnů ode dne rezervace. Pokud váš rozpočet dovolí, je nejlepší zaplatit rovnou celý pobyt dítěte.  Doplatek za dítě musí být zaplacený do 10. 6. 2018. Termín doplatku si zákazník hlídá sám, žádnou složenku na doplatek neposíláme.

Pokyny k odjezdu (bližší informace k táborům)

Pokyny k odjezdu, adresu na objekt i telefonní číslo obdržíte po zaplacení doplatku, nejpozději do 20. 6. 2018. Upozorňujeme rodiče, že veškeré pokyny posíláme na jméno dítěte. Uvedete-li v přihlášce e-mail, zašleme Vám pokyny e-mailem.

Kancelář organizace DOMINO cz, o.p.s. najdete ve Zlíně, na ulici Štefánikova 5462.
Veškeré informace Vám rádi poskytneme na telefonních číslech 577 218 708, 603 508 153 v pracovní době: Po, St 8.00 – 16.00 hodin / Út, Čt 8.00 – 17.00 hodin / Pá 8.00 – 14.00 hodin.
Můžete nás kontaktovat také na emailu tabory@idomino.eu.