Otrokovice

  • Adresa: DOMINO cz, o. p. s., ulice Hlavní 1160, 765 02 Otrokovice
  • Telefon: +420 577 218 708
  • E-mail: kcr.otrokovice@idomino.eu

Komunitní centrum pro rodinu DOMINO – Otrokovice klade důraz na zdravou funkčnost rodin s dětmi a svými aktivitami se snaží přispívat k lepšímu využití těchto rodin v Otrokovicích. U veškerých aktivit je kladen důraz na rozvoj prosociálního chování, grafomotorických funkcí, komunikačních schopností, získání správných hygienických návyků apod., a to prostřednictvím zábavných cvičení a her.

Aktivity pro školní rok 2017/2018

Nabídka aktivit v Otrokovicích pro rok 2017/2018 ke stažení.

Vyučují zkušení pedagogové s odborným a pedagogickým vzděláním a praxí.

Zahájení výuky od 2. října 2017.

KLUBÍČKO

Hodina na sebe navazujícího cvičení pro maminky s dětmi ve věku od 1 do 3 let. Jedná se o motorická cvičení pro správný rozvoj dětí pomocí pohybových her, říkadel a písniček. Cvičení vede odborná Lektorka za pomocí různých motorických i terapeutických pomůcek. Cvičení probíhá v dopoledních hodinách.

SPORŤÁCI

Energie hodně značí, že ti tenhle kroužek stačí. Jestli energie hodně máš, s námi na tom vyděláš. Pojď si zahrát se Sporťáky floorball nebo fotbálek, jiné hry tam také známe, překážkovou dráhu máme. Sportovní kroužek pro děti ve věku od 3 let.

ŠIKULKA

Pro šikovné ručičky, patří přece barvičky. Temperky či anilíny, přesně pro ty, co nejsou líní. Naučte se všechny znát. Pozor, ale nepapat! Kroužek zaměřený na výtvarné tvoření. Děti při tvoření rozvíjí grafomotoriku, prostorové vnímání, soustředění. Vyzkouší si různé výtvarné techniky. Pro děti od 2 let.

VŠEZNÁLKOVA MINIŠKOLKA

Dopolední školička pro děti od 1 roku. Vedení dětí k samostatnosti, kolektivnímu cítění, sociální a rozumové výchově, pravidelné vycházky do okolí, příprava dítěte na vstup do mateřské školy. Výuka probíhá dle schválené metodiky. Individuální přístup, omezený počet dětí ve skupince – nutno se předem objednat.

Dále nabízíme:

HERNA / HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Online přihláška